Kruszywa budowlane

W naszej ofercie znajadują się kruszywa budowlane, charakteryzujące się wysoką jakością i atrakcyjnymi cenami.

Zapewniamy szeroki wybór kruszywa budowlanego

Jednym z głównych profili naszej działalności jest handel kruszywami budowlanymi. Oferowane przez nas kruszywa  wyróżniają się wysoką jakością potwierdzoną certyfikatami, oraz bardzo konkurencyjnymi cenami.

OFERUJEMY:

PIASEK SIANY 0/2,

PIASEK SIANY 0/4,

PIASEK SIANY 0/8,

PIASEK PŁUKANY 0/2,

ŻWIR PŁUKANY 2/8,

ŻWIR PŁUKANY 8/16,

ŻWIR PŁUKANY 2/16,

POSPÓŁKA KOPANA ZE ŚCIAN,

MIESZANKA NATURALNA (NA WARSTWĘ MROZOOCHRONNĄ 0/31 mm),

MIESZANKA NATURALNA 4/31

Posiadamy kruszywa budowlane z następujących skał:

 

GRANIT,

DOLOMIT,

WAPIEŃ,

MELAFIR,

AMFIBOLIOT,

GNEJS,

BAZALT,

SJENIT,

GRANODIORYT.

Jak wiemy kruszywa budowlane mają bardzo duże spektrum zastosowań.

Oto tylko niektóre z nich:

 

BETON TOWAROWY,

BETON MOSTOWY,

BETON KONSTRUKCYJNY,

BETON PRZEMYSŁOWY,

BETON DROGOWY,

DRENAŻE.

Kruszywa budowlane najczęściej wykorzystywane są jako składnik betonów, zapraw oraz utwardzania podłoża. Występuje wiele rodzajów kruszywa, które w zależności od celu i pochodzenia stosuje się do różnych zadań.
Kruszywa to mineralny materiał sypki (może być drobno lub grubo ziarnisty), pochodzący ze skał. Szerokie zastosowanie tego materiału sprawia, że nie da się z niego zrezygnować podczas licznych prac budowlanych. Najczęściej pozyskiwane są metodami kopalnianymi, rzadziej dostarczane są z „recyklingu” ale taki proces trwa dłużej, bo przed wykorzystaniem kruszyw trzeba je mechanicznie przetworzyć i uszlachetnić.

Rosiński Logistics specjalizuje się w sprzedaży i dystrybucji kruszyw budowlanych o najwyższych światowych parametrach potwierdzonych licznymi certyfikatami. Dostarczamy najwyższej jakości surowiec do wszelkich typów inwestycji. Zapewniamy transport, regularne dostawy i konkurencyjne ceny.
Posiadamy w ciągłej sprzedaży surowiec na terenie całej Polski. Jesteśmy jednocześnie w stanie zapewnić najlepszą jakość kamienia przy możliwie najniższych cenach. Kruszywo dostarczamy własnym sprzętem bezpośrednio na plac Państwa inwestycji.